Anasayfa Uncategorized

Mutlu Sohbet

admin     12-09-20     Uncategorized     Mutlu Sohbet     65 Defa Okundu

Mutlu sohbet mutlu olarak canlı sohbet etmek istiyorsanız tam adresindesiniz. Mutluluk sohbet adresimiz Sohbetinadresi.NET girmeniz yeterli

Bizler sizleri mutlu seviyeli kameralı canlı sohbet etmeniz için gece gündüz uğraşarak belirli bi yere geldik. buynlarıda sizlere sunmaktan mutluyuz. Şimdise sizlere Mutluluk la ilgili bazı öneriler sunmaktayız.

Mutluluk sözlükte; Bütün özlemlere eksiksiz ve sürekli olarak ulaşılmaktan duyulan kıvanç durumu, ongunluk, kut, saadet, bahtiyarlık anlamına gelmektedirmutluluk

Schopenhauer gibi düşünürlere göre mutluluk, “mutsuz olmamak”tır. Mutlu kişi, en canlı zevkleri veya en büyük hazları tatmış kişi değildir. Mutlu kişi hayatını hem bedensel hem zihinsel çok büyük acılar yaşamadan geçiren kimsedir.

Mutluluk bir duygudur. Duygularımız güdiler gibi davranışlarımızı harekete geçirir. Mutluluk yaptığımız iş sonunda hissettiğimiz duygudur ve adeta bizim ödülümüzdür. Bu ödülü aradığımız şeyler ise değişir. Hepsinin sonunda bekleyen mutluluktur. İş, arkadaşlık, aile, ilgi alanları kariyer hep mutlulukla sonuçlanmasını istediğimiz şeylerdir.
Mutluluk ve Huzuru birlikte yakalayabilmek için yapılması gerekenler


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.
mobil sohbet - Sohbet Odaları - Almanya Sohbet -