Anasayfa Uncategorized

Dullarla Kameralı Sohbet

admin     13-09-20     Uncategorized     Dullarla Kameralı Sohbet     111 Defa Okundu

Dullarla Kameralı Sohbet

Sohbet etmek bir özgürlükse bu özgürlükten herkes rahatlıkla faydalana bilmeli. İnsanın Sohbet etmek için yaşı , dini , dili , ırkı , cinsiyeti yada toplumda ki statüsü önemli olmamalı. Bir insanın konuşmasına müsade edilmemesi ne kadar kötü ve katlanılmaz bir durumdur.
Dul bayanlarla kameralı sohbet dul bayanlar için hazırlanmış olan sohbet sitesi sizleri en güzel sohbetle karşılıyor. Gerçek hayatta mutluluğunu yaşayamayan milyonlarca dul bayanlar mutsuz ve mutluluğa muhtac dul olan bayanlarımız var bir nebze olsun bu mutsuzluklarını sitemiz aracılıüıyla gidermek ve yanlıklıklarına bir son vermek istemekteyiz.
Aslında bizler toplumda mahalle baskısı dediğimiz baskı çeşidiyle bu insanların bu özgürlüğünü elinden alıyoruz. Bunu yaparken de kullandığımız silahımız karşı tarafın elinden aldığımız dilimiz. İnsanlar hakkında yapılan dedikodu ve yakıştırmalarla insanların toplumda ki yerlerini sorgulayarak onların reel yaşamda konuşma özgürlüğünü kısıtlıyoruz.
Biz sitemiz adına bu insanların konuşma yaşağını kaldırıp onlara konuşma özgurluğunu burda vermek istiyoruz realde konuşamadıklarını yapamadıklarını burda konuşup burda yapmalarını istiyoruz. Dul bayanlarımıza nitekim insan onlarında istekleri arzuları var ama realde biz dul bayanları hep ikinci planda tutuyoruz onların istekleri arzuları olmadığını düşünüp onları bi care birakıyoruz ama biz bir toplum olarak hep bunlara göz yumup görmezden geliyoruz buna da birinin son vermesi gerekiyor.
Bizde buna bir son vermek için dünyanın dört bir yanında olan dul bayanlarımız bir araya toplayıp onların dertlerine sevinclerine ortak olmak istiyoruz . Yaznlı türkiyedeki dul bayanlar değil dünya ülkelerinde olan tüm dul bayanları bir çatıda toplayıp konuşmak isteyip de söyleyemediklerini burda konuşmaları ve sitemizde istedikleri kişiyle kameralı sesli yazılı sohbet etme imkanıda var iseyen bayan arkadaşıyla isteyen erkek arkadaşla kamera acık sesli görüşebilir hata isteyen toplu konuşma yapabilir yanli sırayla konuşurlar dıeyerleride onları dinler anlayacağınız sitemiz olarak dünyanın neresinde olursanız olun tüm dul bayanları bir araya topluyor onlarının sorunlarını dertlerini paylaşmak istiyoruz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.
mobil sohbet - Sohbet Odaları - Almanya Sohbet -